Asociatia Ornitologica Romana

Forumul crescatorilor de pasari de colivie
Acum este 29 Apr 2024 00:22

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Banner_AOR2015.gif   



Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 42 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
MesajScris: 28 Ian 2011 13:29 
Neconectat

Membru din: 24 Aug 2009 13:59
Mesaje: 197
Localitate: Bucuresti
Este adevarat ca toti putem avea opinii .Eu am una singura ,daca avem suspiciuni si la arbitrii nemti atunci se va prabusii lumea .Cu mult respect ptr toti iubitorii de pasari.


Sus
 Profil  
 
MesajScris: 28 Ian 2011 19:31 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 20 Sep 2009 01:28
Mesaje: 458
Localitate: Ploiesti
Mihai S. scrie:
In ansamblu aveti dreptate si sunt de acord cu majoritatea parerilor,nu vreau sa fiu rautacios sau sa intru in polemica,dar eu mi-am expus doar un punct de vedere,care dupa cum am scris mai sus,s-ar putea sa nu fie in totalitate adevarat,dar vreau sa va spun ca vis-a-vis de cele afirmate,nu vreau sa acuz in mod direct pe cineva,ci au fost niste opinii pe care le-am considerat constructive din punctul meu de vedere.Totusi ma bucur ca prin aceste discutii,pro si contra intotdeauna avem cate ceva de invatat si nu fac altceva decat sa ne ajute pe viitor,de aceea ne putem considera fericiti,ca avem aceasta NEBUNEASCA PASIUNE,care uneori aprinde spiritul COMPETITIEI.!



Va rog sa nu va suparati pe mine d-le Stere, dar eu nu am vazut nimic constructiv din cele enuntate de dvs(mai degraba distructive enunturile) si nu mi-au sunat a opinii, ci mai degraba a critici.


Sus
 Profil  
 
MesajScris: 29 Ian 2011 17:38 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Noi 2010 22:58
Mesaje: 107
Localitate: Bucuresti
Ionut, fotografi s-au mai postat si se vor mai posta pe acest forum (stiu ca la mine te-ai referit) dar toate la timpul lor!.. Sper in cadrul noului subiect referitor la CANARII CU CANTEC DE PRIVIGHETOARE ROMANESTI , URMARESTE-MA !..
Intradevar concurenta este si asa trebuie sa fie numai ca trebuie sa fie civilizata, constructiva si cu scop educativ .
Ai foarte mare dreptate Nelutu am avut si avem si noi ROMANII crescatori care au obtinut rezultate remarcabile si sunt convins ca vor mai obtine .

_________________
Imagine
Bucuresti
0765 880 640


Sus
 Profil  
 
MesajScris: 30 Ian 2011 00:16 
Neconectat

Membru din: 17 Ian 2011 01:58
Mesaje: 10
Domnule Baroianu,cu ce sa te urmarim ? Cu cei 30 de ani de munca ,era sa uit mai aveti zebre ? le mai tineti la banda?
Cum ramane cu cei 4 canari sau ati uitat de ei ?


Sus
 Profil  
 
MesajScris: 30 Ian 2011 00:20 
Neconectat

Membru din: 17 Ian 2011 01:58
Mesaje: 10
Domnule Presedinte Florea Sorin cum putem intra noi in clubul dumneavoastra cand ma-ti speriat cu preturile. am crezut ca sant la camera ascunsa sau la vreo farsa cand am vb la telefon,cred ca na-ti vorbit serios.


Sus
 Profil  
 
MesajScris: 30 Ian 2011 13:05 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 12 Noi 2010 22:58
Mesaje: 107
Localitate: Bucuresti
Sa nu crezi cumva ca nu stiu cine esti .Forteazaza-te cu asta vei ramane( NEPUTINTA DOAREEEEEEEEEEEE ) nu-i asa (TOMITA) . De ce ataci numai duminica sa aveti subiect de barfa esti prea incepator pe domeniul cantecului ai prea multe de invatat dar...



NEPUTINTA DOARE MAI BINE INVATA

_________________
Imagine
Bucuresti
0765 880 640


Sus
 Profil  
 
MesajScris: 30 Ian 2011 13:26 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 16 Aug 2009 21:06
Mesaje: 1393
Localitate: Craiova, Roma
VA rog sa revenitii la topic si sa discitatii despre formarea acestui club si sa va referitii strict la acest canar ,nu il mai comparatii cu malinoa sau altul .

VA MULTUMESC PENTRU INTELEGERE.

CU STIMA.

_________________
Imagine Imagine
MACIUCA CRISTI
VICEPRESEDINTE ONORIFIC A.O.R
PRESEDINTE (C.C.C.G)
maci_cris75@yahoo.com


Sus
 Profil  
 
MesajScris: 30 Ian 2011 15:51 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 11 Noi 2009 10:33
Mesaje: 562
Localitate: Craiova
Rog un moderator sa mute postarile care nu au legatura cu canarul Slavujar aici.

Multumesc.

_________________
Imagine Imagine
http://nelutzucraiova.sunphoto.ro/ http://canaridecantec.ro/


Sus
 Profil  
 
MesajScris: 30 Ian 2011 22:16 
Neconectat

Membru din: 18 Ian 2011 20:42
Mesaje: 19
Va salut baieti in legatura cu preturile la canarul ,,slavujar'' sint un pic piperate dar avand in vedere ca nu prea gasim pe la piata acest canar ,si acum sa ne fie cu iertare ,, obrazul subtire cu cheltuiala se tine ''.Vorbesc pentru ca am avut si am aceasta rasa .Cu respect .


Sus
 Profil  
 
MesajScris: 31 Ian 2011 02:02 
Neconectat

Membru din: 17 Ian 2011 01:58
Mesaje: 10
Domnule Baroianu zis Fane gara parca vorbeai despre ceva constructiv crezi ca barfa este una dintre ele?
Nu stiu unde vrei sa bati ne cunoastem destul de bine dar sa revenim la oile noastre apropo de cei 4 canari nu spuneti nimic de ei, aveti ? si de 2-3 ani care canta bine? eu zic sa va vedeti de lungul nasului ca minciuna are picioare scurte ,nu ati venit cu nimic concret, de benzi ne am saturat santeti doctor la ele ,casetofon auto mai aveti ? se mai aude de la strada? ,eu zic sa o lasi balta.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 42 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Furnizat de phpBB® Forum Software © phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România