Asociatia Ornitologica Romana

Forumul crescatorilor de pasari de colivie
Acum este 28 Mar 2024 12:25

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Banner_AOR2015.gif   



Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 153 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: COMANDA INELE
MesajScris: 27 Mar 2012 11:24 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 01 Feb 2010 21:05
Mesaje: 680
Localitate: BUCURESTI
Domnilor eu am pus anuntul pe forum la cinci minute dupa ce am primit coletul,nu cred ca trebuia sa va dau eu telefon,toti cei carora le-au trebuit inelele urgent, au luat legatura cu mine. De unde sa stiu pe ce strada sta Costin? Am asteptat un telefon, dar n-a venit,functia de vice nu-i batuta in cuie la Bucuresti, o puteti ocupa care doriti.

_________________
ImagineImagine

http://floricaneacsu.sunphoto.ro/Canari_mei_07-09 poze PUI AOR
http://www.clubulromandefringillidae.ro/


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: COMANDA INELE
MesajScris: 27 Mar 2012 20:45 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: 04 Oct 2009 22:10
Mesaje: 307
Localitate: Targoviste
Asa cum spunea si George nu era mare lucru sa facem cumva sa ajunga inelele la noi.Nu am vrut decat un simplu raspuns,ca sa stim cum procedam cand avem timp,pentru ca noi cu adevarat am fost foarte ocupati in ultimul timp .Pt noi nu este o urgenta, pentru ca n-am ajuns la inelul 100,mai avem 15 pozitii libere.Noi am comandat pt ca ni s-a spus ca nu va mai exista alta comanda.
Si nu intelegem reactia Presedintelui vis-a-vis de noi,cu ce am deranjat,ce nod in papura am cautat?...Sincer...suntem foarte surprinsi de asemenea reactii....
Daca am deranjat,totusi,ne cerem scuze...si o sa incercam sa evitam asfel de discutii pe acest Forum.

_________________
Imagine
http://costinbutaroiu.sunphoto.ro
0740151240


Sus
 Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: COMANDA INELE
MesajScris: 28 Mar 2012 16:07 
Neconectat
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: 09 Dec 2008 22:13
Mesaje: 1248
Localitate: Cluj-Napoca
Imi cer scuze si eu, probabil am inteles gresit ca ati fi avut o problema cu aceasta comanda... Au fost observatii de la inceput legate de costuri si e posibil sa fi tras eu o concluzie eronata. Sper sa se fi rezolvat intre timp. Toata lumea e ocupata in zilele acestea de aceea in asemenea situatii, mai ales daca aveti neclaritati, ca sa nu se interpreteze, e mai bine sa discutam telefonic.

_________________
ImagineImagine
The human mind is like a parachute: it only works when it's open.


Sus
 Profil  
 
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 153 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Furnizat de phpBB® Forum Software © phpBB Group
Translation/Traducere: phpBB România