Asociatia Ornitologica Romana
https://www.asociatiaornitologica.ro/forum/

Fotografii CRISTIAN75 (NIKON D5000)
https://www.asociatiaornitologica.ro/forum/viewtopic.php?f=33&t=626
Pagina 3 din 3

Autor:  CRISTIAN75 [ 28 Ian 2012 22:00 ]
Subiectul mesajului:  Re: Fotografii CRISTIAN75 (NIKON D5000)

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Autor:  CRISTIAN75 [ 28 Ian 2012 22:22 ]
Subiectul mesajului:  Re: Fotografii CRISTIAN75 (NIKON D5000)

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Pagina 3 din 3 Ora este UTC + 2 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/